Menü
Your Cart

Blog - ARS Mobil Sahne & Event - 360° Etkinlik Çözümleri - mobil sahne etiketi RSS Feed

27 Ara Açık Hava Organizasyonları
arsorg 0 419
Açık hava organizasyonu kapsamında birçok etkinlik en kaliteli ve en etkili şekilde gerçekleştirmektedir. Her türlü konser, etkinlik ve organizasyon için firmamız her türlü detay atlamadan gerçekleştirmekteyiz. Uzman ve deneyimli ekibimiz açık hava organizasyonları kapsamında tüm işlemleri karşılıkl..
27 Ara Mobil Sahne Kiralama
arsorg 0 9
Mobil Sahne Kiralama? Mobil sahne, yeni nesil sahne çeşitleri arasında kurulumu çok basit olan ve birçok alanda kurulabilen platformlardır. Mobil sahne daha çok kamyon ve tır gibi araçların arka römork kısımları kullanılarak tasarlanır. Yapacağınız etkinlik süresi kısa ise mobil sahne kirala..
04 Eki RoadShow Etkinliği
arsorg 0 840
RoadShow Etkinliği Nedir? Son yılların en etkili pazarlama yöntemlerinden biri olan roadshow etkinliği sayesinde firmalar ürünlerini tanıtacakları kitle ile karşı karşıya gelir. Faklı iş kollarına ait olan yeni proje ve yöntemlerin takip edildiği bir platform olan roadshow uygulamasının ülkemiz..
25 Eyl Mobil Tır
arsorg 0 577
Mobil Tır Nedir Konser, miting, tanıtım gibi birçok alanda kullanılan mobil tır 15 dakika içinde kurulmasından dolayı zamandan tasarruf sağlayan platformlardır. Sabit sahne kullanımına göre daha avantajlı olup detay gerektirmediğinden kurulumu yapmak için tek kişi yetmektedir. Mobil tır kullanım..
07 Eyl Eğitim ve Tanıtım Tırı
arsorg 0 918
Eğitim ve Tanıtım Tırı Nedir ? Dünya üzerinde pek çok ülkede yaygın olarak kullanılan eğitim ve tanıtım tırı uygulaması ülkemizde de son yıllarda rağbet görmeye başlamıştır. Eğitim ve tanıtım tırları sayesinde firmalar kendilerini ve ürünlerinin reklamlarını daha hızlı ve kolay bir şekilde daha..
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)