Mobil Sahne Sistemleri  & Mobil Sahne Kiralama

 

Hakkımızda

ARS Mobil Sahne & Event

Sıradışı Etkinlik ve Sahne Tasarımı

Mobil Sahne – Fuar Stand Tasarımı – Etkinlik Yönetimi

Mobil Sahne
Mobil Sahne

Türkiye geneli özgün mobil sahne tasarımı ve uygulamaları ile hizmet vermekteyiz.

event
Event

Tüm etkinliklerinize özel analiz, planlama ve uygulamayı uzman ekibimizle çözümler üretmekteyiz.

m
Design

Etkinliklerinize özgün tasarım çalışması ile fark yaratacak kreaktif çalışmalar sunmaktayız.

Biz Kimiz?

2000 yılından bu güne dek etkinlik ve organizasyon sektörünün güvenilir ve yenilikçi kuruluşu olarak, ulusal ve uluslararası platformlarda çözüm ortaklığı yapmaktayız.

Başta etkinlik yönetimi ve organizasyon planlama olmak üzere, üst düzey protokol davetlerinden, açılış ve temel atma törenlerine, özel kutlama ve yıldönümü etkinliklerinden, lansman ve bayi toplantılarına, kongre ve seminer yönetiminden, miting ve açık hava etkinliklerine kadar geniş bir perspektifte kendi altyapımız ile hizmet veriyoruz.

Ekibimizin tasarım ve planlama alanındaki yaratıcı çalışmalarını son trendlerle ve teknolojik gelişmelerle destekleyip organizasyon ve etkinliklerimize yansıtıyoruz.

Güvenilir yapımız ve kalite prensibimiz ile müşterilerimiz için kusursuz uygulamaları hayata geçiriyoruz.

 

Çağın gerektirdiği bilgi ve teknolojik gelişmelere uygun, Amaç ve hedeflerini belirlemiş, Dürüst, Güvenilir, Sorumluluk sahibi, Rekabetçi bir kuruluş olmak. Sektörümüzün kalitesini daima daha ileriye taşımak için varız.

 

Müşterilerimizin memnuniyetini, hedef ve ilke edinmek, hızlı, etkin hizmetler sunmak ve çalışan memnuniyetini sürekli kılarak hizmetlerimizin daha verimli olmasını sağlamaktır.

Grup Şirketlerimiz

Marka Tescil Belgemiz

Etkinliklerde Görüşmek Dileğiyle…

Siz de mutlu müşterilerimizin arasında yer alın.

Özet
Mobil Sahne
Başlık
Mobil Sahne
Açıklama

Mobil sahne sistemleri, markaların etkinlik, fuar, organizasyonlarında etkinliğin yapılacağı alana hızlıca kurulabilen, markanın isteği üzerinde mobil sahne özelleştirilebilir tasarımı ile pratik bir çözüm olmaktadır.

Call Now ButtonÜcretsiz Bilgi Alın !