Menü
Your Cart

Kurumsal

HAKKIMIZDA

Hakkımızda
2000 yılından bu güne dek etkinlik ve organizasyon sektörünün güvenilir ve yenilikçi kuruluşu olarak, ulusal ve uluslararası platformlarda çözüm ortaklığı yapmaktayız.

Başta etkinlik yönetimi ve organizasyon planlama olmak üzere, üst düzey protokol davetlerinden, açılış ve temel atma törenlerine, özel kutlama ve yıldönümü etkinliklerinden, lansman ve bayi toplantılarına, kongre ve seminer yönetiminden, miting ve açık hava etkinliklerine kadar geniş bir perspektifte kendi altyapımız ile hizmet veriyoruz.

Ekibimizin tasarım ve planlama alanındaki yaratıcı çalışmalarını son trendlerle ve teknolojik gelişmelerle destekleyip organizasyon ve etkinliklerimize yansıtıyoruz.

Güvenilir yapımız ve kalite prensibimiz ile müşterilerimiz için kusursuz uygulamaları hayata geçiriyoruz.
Misyonumuz
Çağın gerektirdiği bilgi ve teknolojik gelişmelere uygun, Amaç ve hedeflerini belirlemiş, Dürüst, Güvenilir, Sorumluluk sahibi, Rekabetçi bir kuruluş olmak. Sektörümüzün kalitesini daima daha ileriye taşımak için varız.
Vizyonumuz
Müşterilerimizin memnuniyetini, hedef ve ilke edinmek, hızlı, etkin hizmetler sunmak ve çalışan memnuniyetini sürekli kılarak hizmetlerimizin daha verimli olmasını sağlamaktır.
25+ Yıllık Tecrübe
Sektörde 25 yıllık köklü bir deneyime sahip olan öncü bir firmadır. Bu süre zarfında, mobil sahne, fuar organizasyonları, bayi toplantıları ve çeşitli etkinliklerde geniş bir yelpazede hizmet sunmuş ve başarıyla projeler tamamlamıştır. Birikimimiz ve tecrübemiz, her türlü etkinliği kusursuz bir şekilde planlama, yönetme ve uygulama becerisini gösteriyor.
Kalite Politikamız
Profesyonel ekip ve uzmanlıkla, her ayrıntıyı titizlikle planlar ve uygularız. Müşterilerimizin beklentilerini aşmak için özelleştirilmiş çözümler sunar, yaratıcılığı ve kaliteyi ön planda tutarız. Şeffaf iletişim ve sürekli geri bildirimlerle müşterilerimizle güçlü bir işbirliği kurarak, her etkinliği unutulmaz kılmayı hedefleriz.

ARS MOBİL SAHNE

360° Event Çözümleri

ARS Mobil Sahne & Event, etkinliklerinizi unutulmaz kılmak için kusursuz bir deneyim sunar. 25 yılı aşkın süredir sektörde liderliğini sürdüren firmamız, mobil sahne, fuar organizasyonları, bayi toplantıları ve daha birçok etkinlikte geniş bir deneyim yelpazesiyle hizmet vermektedir.


Her aşamada kaliteyi, özgünlüğü ve profesyonelliği ön planda tutuyoruz. Profesyonel ekibimiz, her etkinliği bir sanat eseri gibi planlar ve hayata geçirir. Müşterilerimizin beklentilerini aşmak için özelleştirilmiş ve yaratıcı çözümler sunarak, her detayda mükemmelliği hedefliyoruz.

50+

MOBİL SAHNE

158+

FUAR STANDLARI VE TASARIM

183+

BAYİ TOPLANTISI

600+

ETKİNLİK YÖNETİMİ

Etkinliklerinizi Özel Kılıyoruz

Kalite standartlarımızı sürekli olarak geliştiriyor, yeni trendlere ayak uyduruyor ve inovasyonu destekliyoruz. Müşteri memnuniyeti bizim için esastır ve bu doğrultuda şeffaf iletişim, esneklik ve sürekli destek sağlıyoruz.

Tüm etkinliklerinize özel analiz, planlama ve uygulamayı uzman ekibimizle çözümler üretmekteyiz. Türkiye geneli özgün mobil sahne tasarımı ve uygulamaları ile hizmet vermekteyiz.

ARS Mobil Sahne & Event olarak, etkinliklerinizi sıradanlıktan çıkarıp, unutulmaz bir deneyime dönüştürmek için buradayız. Her ayrıntıda özenle çalışarak, etkinliklerinizi birer başyapıt haline getiriyoruz.

GRUP ŞİRKETLERİMİZ

Grup Şirketlerimiz

NASIL ÇALIŞIYORUZ

Nasıl Çalışıyoruz ?

Profesyonel Planlama

Özelleştirilmiş Çözümler

Kalite ve Yaratıcılık

Proje Uygulama

Mobil Sahneler
Fuar ve Bayi Toplantıları
Etkinlik Yönetimi

İlk adımı sizin için atıyoruz !

Etkinliklerinizde kusursuz deneyim sağlayın.