Menü
Your Cart

Etkinlik Yönetimi RSS Feed

Etkinlik Yönetimi

25 Şub Fuar Organizasyonları
arsorg 0 74
Fuar Organizasyonları: Başarılı Bir Etkinlik İçin İpuçları Fuarlar, birçok sektörde işbirliklerini geliştirmek, yeni müşteriler bulmak, ürün ve hizmetleri tanıtmak, sektördeki son trendleri takip etmek ve iş dünyasında etkili bir şekilde iletişim kurmak için önemli etkinliklerdir. Ancak, ba..
25 Şub Roadshow
arsorg 0 10
Roadshow Roadshow Etkinlikleri: Hedef Kitlenizle Doğrudan Temas Kurmanın Etkili YoluRoadshow etkinlikleri, ürünlerinizi veya hizmetlerinizi tanıtmak, marka bilinirliğinizi artırmak ve potansiyel müşterilerle doğrudan temas kurmak için ideal bir yöntemdir. Bu blog yazısında, roadshow etkinliklerinin ..
27 Ara Açık Hava Organizasyonları
arsorg 0 161
Açık hava organizasyonu kapsamında birçok etkinlik en kaliteli ve en etkili şekilde gerçekleştirmektedir. Her türlü konser, etkinlik ve organizasyon için firmamız her türlü detay atlamadan gerçekleştirmekteyiz. Uzman ve deneyimli ekibimiz açık hava organizasyonları kapsamında tüm işlemleri karşılıkl..
27 Ara Türkiye Geneli Event(Etkinlik)
0 80
Dünya geneli en çok kullanılan event kelimesi Türkçe karşılığı etkinlik olarak kullanılmaktadır. Ars Mobil Sahne Event olarak Türkiye geneli çeşitli event(etkinlik) organizasyonları düzenlemekteyiz. Event(Etklinlik) – ler indoor ve outdoor olarak ikiye ayrılmaktadır. Indoor kapalı mekanlarda düzenl..
22 Ara Mobil Sahne Kiralama ve Fuar Etkinlikleri
arsorg 0 76
Mobil Sahne Kiralama  Etkinlik yönetimi, organizasyon süreci günümüzde de sürdürülen planlı kültürel ve sosyal etkinliklerin başında geliyor. Ancak bu etkinliğin yerine getirilmesinde mutlaka profesyonel bir kaynaktan destek almak da gerekiyor. Ars organizasyon olarak yürütmeye devam ettiğimiz başlı..
22 Ara Organizasyon Yönetimi
arsorg 0 239
Ars Organizasyon 2000 yılından beridir çeşitli organizasyonlar ve etkinlik işlerinin içerisinde olan firmamız Ars Mobil Sahne, Mobil Tır ve Organizasyon, hem ulusal hem de uluslararası platformda güvenilir çalışmalar yapmaktadır. Etkinlik yönetimi, organizasyon planlama, özel kutlamalar ve yıldönüml..
22 Ara Tarım Fuarı Tırı Kiralama
arsorg 0 220
Tarımsal Etkinliklerde 2000’den Bu Yana  Tarımsal etkinlik tanıtımları genellikle tarımsal amaçlı düzenlenen zirai fuarlarla kendisini göstermektedir. Kurumların tarımsal hizmet ve ürünlerini müşterileriyle buluşturmalarında elbette profesyonel anlamda teknik destek almaları gerekmektedir. Bu nedenl..
22 Ara Etkinlik Organizasyonları
arsorg 0 257
ARS NEDİR VE HİZMET ALANLARIArslanbaş Organizasyon adıyla 2000 yılında kurularak günümüze kadar ulaşan organizasyon şirketimiz, tam on sekiz yıllık çalışma deneyimine dayanarak farklı organizasyon etkinlikleri düzenlemektedir. Düzenlemiş olduğu bu farklı kategorilerdeki organizasyon etkinlikleri say..
25 Eki İgsaş DLG Fuarı Kretif Stand Çalışması
arsorg 0 80
Karaevli DLG-Tarım fuarında. Yıldızlar Holding markası olan İgsaş A.Ş’ye Creative stant ve caterin işini gerçekleştirdik. Teşekkürler Yıldızlar Holding...
10 Eki Dinamik Etkinlikler
arsorg 0
Dinamik Etkinlikler Günümüzde yaşanan gelişmelerin en büyük katkıları zaman ve maddi açıdan büyük kazanımlar elde etmektir. Çünkü teknolojinin gelişimi ile beraber artık çok uzun sürelerde yapacağımız işleri çok daha kısa sürelerde ve verimli bir şekilde yapma fırsatı bulduk. Bu konuda en büyük..
04 Şub Festival ve Şenlikler
arsorg 0 230
Hemen hemen dünyanın her yerinde belirli dönemlerde belirli amaçlarla yapılan festivallerde insanlar hem eğlenir, hem yeni aktiviteler öğrenir, hem de yeni insanlar ile tanışma fırsatı yakalanır. Ülkemizde yerel yönetimler ve belediyeler tarafından planlanan festivaller ve şenlikler için güvenilir o..
01 Oca Etkinlik (Event) Yönetimi
arsorg 0 435
Etkinlik yönetimi daha çok firmaların ve şirketlerin insanlara ve müşterilerine ulaşabilmek için kullandıkları ve bu süreçte sürdürmüş olduğu ve uyguladığı yöntemlerin tümüne genel anlamı ile etkinlik deniyor. Yani pazarlama işlemleri veya tanıtım işlemlerinin yapılışı sırasında uygulanan yöntemler..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)