Menü
Your Cart

Fuar ve Bayi Toplantıları RSS Feed

Fuar ve Bayi Toplantıları

27 Ara Lansman Organizasyonları
arsorg 0 475
Lansman Nedir? Lansman Ne Demek?  İnsanlar, sürekli olarak takip ettikleri kurumların kampanyalı ürünler konusunda sundukları fırsatları da yakından takip etmek isterler. Bunun için lansman organizasyonları son derece önemli fırsatlar arasındadır. Özellikle reklamlarda sürekli olarak duyduğumuz bi..
26 Ara Modüler Stand Kiralama
arsorg 0 272
Modüler Stant  Ürün ve hizmet tanıtımlarında organizasyon programlarının belki de ihtiyaç duydukları başlıca gereksinim stant etkinlikleridir. Gerçekten de birçok kurumsal tanıtımlarda gerçekleştirilen stant etkinliklerine bakıldığı zaman ihtiyaç duyulmasının nedeni daha net bir şekilde anlaşılır ol..
22 Ara Mobil Sahne Kiralama ve Fuar Etkinlikleri
arsorg 0 74
Mobil Sahne Kiralama  Etkinlik yönetimi, organizasyon süreci günümüzde de sürdürülen planlı kültürel ve sosyal etkinliklerin başında geliyor. Ancak bu etkinliğin yerine getirilmesinde mutlaka profesyonel bir kaynaktan destek almak da gerekiyor. Ars organizasyon olarak yürütmeye devam ettiğimiz başlı..
22 Ara Ahşap Stant Kiralama
arsorg 0 441
Organizasyon ve Çeşitleri  Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de çeşitli toplantılar ve kalabalık karşısında sunumlar yapılmaktadır. Toplantı ve sunum alanlarının yapılacak olan toplantıya uygun hale getirmek ve hem görsel hem de teknik açıdan ergonomik bir mekan oluşumunu sağlamak organizasyon olar..
22 Ara Bayi Toplantıları
arsorg 0 444
Bayi Toplantıları OrganizasyonuKurumlar, ürün ve hizmetlerinin tanıtımını müşterilerine daha kaliteli ve daha hızlı bir şekilde yapabilmek adına organizasyon şirketlerine gereksinim duymaktadırlar. Bu da elbette onların ürün ve hizmetlerinin müşterilerine doğrudan hiçbir aracı olmadan ulaşmasında ta..
22 Ara Fuar Standı Kiralama
arsorg 0 367
Fuar Standı KiralamaFuar Standı , kurumlar, ürün ve hizmetlerinin tanıtımını yapmak adına dönemsel olarak il il tanıtımlar yapmaktadırlar. Bu sayede ürün ve hizmetlerinin eksiksiz olarak ülke genelinde yaygınlık kazanmasını sağlayarak noksansız bir şekilde çalışmalarına kaldığı yerden devam etmekted..
25 Eki Case Construction İpsala Tarım Fuarı
arsorg 0 64
Türk Traktör markası olan Case Construction iş makineleri İpsala’da görücüye çıktı. Creative stat çalışması ve catering hizmetini Ars organizasyon olarak yapmaktan mutluluk duyduk. Teşekkürler Türk Traktör...
01 Ağu Fuar Standı
arsorg 0 249
Fuar Standı Fuarlar dünyadaki ülkelerin arasındaki ticari duvarların kaldırılıp ulaşılabilir olmaktır. Fuarlar serbest ticaretin dünyamıza kazandırıldığı en önemli pazarlama tanıtım aracıdır. Fuar kelimesi latince “Feria”‘dan gelmektedir. Anlamı: Klise yada manastır yakınlarında kurulan festiva..
22 Tem Maxima Stant
arsorg 0 396
Maxima StantÜrün ve hizmetlerin yerinden görülmesi, denenerek, tadılarak test edilmesiyle mümkün olabilir ancak. Organizasyon hizmetimizde stantlar oluşturmaya devam ederek satışlarımızda tamamen denenerek test edilecek ürünlerimizi sizlerle buluşturma noktasında kararlı bir şekilde hizmetler veriyo..
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)