Lansman Nedir? Lansman Ne Demek?

 İnsanlar, sürekli olarak takip ettikleri kurumların kampanyalı ürünler konusunda sundukları fırsatları da yakından takip etmek isterler. Bunun için lansman organizasyonları son derece önemli fırsatlar arasındadır. Özellikle reklamlarda sürekli olarak duyduğumuz bir kelimedir, lansmana özel indirim fırsatı… İşte bu açıdan kurumların bir bakıma ürün ve hizmetlerini görücüye çıkardığı bu etkinlikler elbette profesyonel bir ekip tarafından sağlanabilir. Ancak bu sayede istenen etki yakalanabilir. Bu etkiden kastedilen ise bellidir aslında. Ürün ya da hizmetin ulaşmak istediği kişilere ulaşması… Bu açıdan olaya yaklaşıldığında elbette profesyonel olarak icra edilen tanıtım etkinlikleri kadar işinde ne kadar süredir yol almış bunun da tespit edilmesi gerekmektedir. Eğer işinin henüz acemisi bir kişi ise bu konuda ortaya başarıya götüren bir tanıtımdan söz etmek mümkün olmayacaktır


O halde biz varız

 Belirttiğimiz gibi istenen etkiyi bir türlü potansiyel müşterileriniz üzerinde sağlayamamış olabilirsiniz. Bu durumda yapmanız gereken şey, tam 18 yıllık tecrübemize güvenerek lansman, fuar standı, mobil sahne etkinlikleri, açılış, tören, temel atma ve iller arası tanıtım kampanyalarımıza dayalı yürüttüğümüz çalışmalarımızı gözden geçirmeniz olacaktır.  Ekibimizde yer vermiş olduğumuz çalışanlarımız alanlarında tamamen akademik donanımlı olarak yer aldığından tamamen karşımıza çıkan etkiler göstermektedirler. Bu gösterilen etkiler dikkate alınaraklansman organizasyonları fırsatlarımızı da yakından görebilirsiniz.

Yılbaşına özel organizasyonlarımızı okumadan karar vermeyin

  Yılbaşına sayılı günler kala hemen hemen herkeste yılbaşı kutlaması telaşı aldı başını gidiyor. İşte bu nedenle size en özel sunmaya devam ettiğimiz fırsatlarımıza yer vererek sunduğumuz belli başlı örneklerimizle hemen iletişime geçebilir ve eşsiz bir yılbaşı etkinliği tertip edebilirsiniz. İster alkollü ister alkolsüz, ister ses sistemli isterseniz sadece sahne tasarımına dayalı olarak yürütmekte olduğumuz etkinlik yönetimimizde size en özel fırsatları sağlamaya devam edeceğiz. Bununla da bitmedi. Yılbaşına özel indirim de var.

Lansman Tanıtımları

 Lansman etkinlik yönetimimize giren ve gayet başarılı olarak gerçekleşen başlıca organizasyon sürecini oluşturmaktadır. Söz konusu organizasyon sürecine yönelik olarak gerçekleştirmeye devam ettiğimiz etkin çalışmalarımızla size en iyisini verme yolunda kararlılıkla ilerleyerek bu anlamda da niteliklerimiz doğrultusunda çalışmalar içerisine sizleri sokmaktayız. Dünden bugüne kadar gelişen ve seyreden çalışmalar tüm bu halleriyle devam ettirildiği takdirde tamamen başarılı ve tamamen öne çıkan etkinlik yönetimimizin var olduğu hemen kendisini göstermektedir. 

Mobil tırlarımızla lansmanın ayrıcalıklarına şahit olacaksınız

 Lansman etkinliklerine yönelik olarak size sunmuş olduğumuz çalışmalarımız içerisinde elbette mobil tır organizasyonumuz gelmektedir. Gezici tırlarımız sayesinde dilediğiniz ilde dilediğiniz şekilde ürünlerinizi ve hizmetlerinizi halka açık halde tanıtabileceksiniz. Bu da halkla kaynaşarak tamamen samimi ve müşteri odaklı çalışma ilkesine dayanan bir hizmetin verilmesini mümkün kılmaktadır. Bu da açıkçası bizi daha da işimize dört elle sarılarak azmimizin güçlenmesine yol açan başlıca etkenlerden birisi yapmaktadır. Bu anlamıyla da mobil tırlarımızın sahip oldukları birçok özellikleri düşünerek hareket edecek olursak farklı tarzlarda etkinlik yönetimimizin varlığının bulunduğu hemen anlaşılır bir hal alacaktır.

Fuar stantlarımız

 Yeri gelmişken üzerinde durmadan geçemeyeceğimiz ARS hizmetlerinden birisi olarak fuar etkinlikleri gelmektedir. Fuarlar müşterilere ürün ve hizmetlerin sunulmasında son derece önemli bir fırsat olarak başta gelmektedir. Bununla beraber müşterinin de cazip fiyatlarla ürünü satın alması söz konusu fuarlar sayesinde mümkün olmaktadır. İşte bunları dikkate alacak olursak fuar yönetimine yönelik olarak alanında uzmanlaşmış kadroda hosteslerimiz tarafından verilen tanıtım hizmetlerimizden yararlanarak dilediğiniz şekilde çalışmalar tamamlayabileceksiniz. Bu şekilde de farklı ölçütlere bağlı olarak birbirinden en temel hizmetlerimiz sizlerle buluşturulmaktadır.