Mobil Tır Nedir

Konser, miting, tanıtım gibi birçok alanda kullanılan mobil tır 15 dakika içinde kurulmasından dolayı zamandan tasarruf sağlayan platformlardır. Sabit sahne kullanımına göre daha avantajlı olup detay gerektirmediğinden kurulumu yapmak için tek kişi yetmektedir. Mobil tır kullanımı özellikle seçim ve konser dönemlerinde sıklıkla tercih edilir. Dikkat edilmesi gereken tek nokta ise, işe göre tasarım yapılmasıdır. Seçim konuşması ve tanıtım faaliyetlerinde aynı tasarım etkili olmayacaktır.

Ne İşe Yarar

Mobil tır her sektörde kullanım alanı olan bir araçtır. Sağlık sektöründe kan toplama veya eğitim amacıyla kullanılabilir. Eğitim sektöründe daha çok bilgilendirmek ve tanıtım amacıyla kullanılırken, seçim dönemlerinde siyasilerin konuşmalarını yapmak için kullandıkları araç olur. Tanıtım ve fuarlarda kullanımı kolay olmasından dolayı tercih edilir. Firmamız 19 yıllık iş tecrübesi ile hizmet sunmaya devam etmektedir. Mobil tır kiralama hizmeti almak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Önemli olan kiralama hizmeti vermek değildir. Arka planda çalışan teknik kadro ile profesyonel hizmet vermektir. Mobil tırlar fuarlarda ve ürün tanıtımlarında tercih nedenidir. Ürün tanıtılırken müşterilerin rahat görmesi ve ürünü yakından incelemesine olanak sağlar.

Mobil Tır Kiralama

Tanıtım yaparken, tanıtımını yaptığınız ürünün birçok kişiye ulaşmasını isterseniz. Stant açmak yerine mobil tır kiralayarak daha geniş bir alanda tanıtım hizmeti verebilirsiniz. Mobil sahne mobil tır gibi aynı görevi görür. Tercih size kalmıştır. Firmamız kiralama hizmetini teknolojik gelişmeler eşliğinde verir. Sahne tasarımından ses ve görüntü düzenine kadar her ayrıntı ile birebir ilgilenir. Mobil sahne kiralama hizmeti ve mobil tır kiralama ücreti birbirinden farklıdır. Nedeniyse farklı tasarımlara ihtiyaç duyulmasıdır.

Hizmet almak istediğiniz vakit firmamızı arayın. Sizin vereceğiniz bilgiler doğrultusunda sadece size özel tasarım yapılarak mobil sahne veya mobil tır teslim edilir. Eklenmesini istediğiniz ayrıntıları firmamız ile görüşerek ekletebilirsiniz. Firmamız Türkiye genelinde hizmet veren ulusal bir firmadır. Hakkımızda bilgi sahibi değilseniz tanıtım videomuzu izleyin ve yaptığımız işlere göz atın. Daha fazla bilgi almak için Ars Mobil Sahne & Event sitemizi inceleyiniz.