Eğitim ve Tanıtım Tırı Nedir ?

Dünya üzerinde pek çok ülkede yaygın olarak kullanılan eğitim ve tanıtım tırı uygulaması ülkemizde de son yıllarda rağbet görmeye başlamıştır. Eğitim ve tanıtım tırları sayesinde firmalar kendilerini ve ürünlerinin reklamlarını daha hızlı ve kolay bir şekilde daha çok kitleye ulaştırır. Kurulumu oldukça kolay olan mobil tır neredeyse 15 dakika gibi kısa bir sürede hazır hale getirilir. Kullanılan malzemelerin uygun fiyatlı olması ise insanların eğitim ve tanıtım tırı kiralama hizmeti almalarının daha cazip hale getiriyor. Ayrıca mobil tırlarda jeneratör, WC, oda ve klima gibi kullanım kolaylığı ve konforu sağlayan ürünler bulunur

Eğitim ve Tanıtım Tırının Avantajları

Günümüzde oldukça yaygın olarak kullanılan eğitim ve tanıtım tırlarının avantajları saymakla bitmez. Bunlar arasında ilk olarak ürünün hızlı ve kolay kurulumu gelir. Bunun yanında ürünün maliyetinin ucuz olması firmalar tarafından tercih edilirliği artırıyor. Çünkü küçük bütçeler ile büyük reklamların yapılma olasılığı oldukça yüksektir. Öte yandan tanıtım araçlarının içinde kamera, led ekran ve vip oda gibi olanaklar vardır. Böylece kullanımda konfor ön planda tutulur. Firmamızda üretimi yapılan mobil tırlar uygun fiyatlar ile kiralanır. Firmamızdan siyasi partiler için, özel kurum ve kuruluşlar için, firmalar için, valilikler için araç kiralama hizmeti alabilirsiniz.

Eğitim ve Tanıtım Tır Kiralama

Eğitim ve tanıtım tırı kiralama hizmetleri için güvenilir bir firma olan ARS Mobil Sahne & Event firmamızı ziyaret ediniz. Firmamızda eğitim ve tanıtım aracının yanında konser ve gösteriler için her türlü hava şartlarında hizmet verebilecek kalitede malzemelerden üretilen mobil sahne kiralama hizmeti de veriliyor. Tanıtım sektöründe 19 yıldır hizmet veriyoruz. Yurdumuzun dört bir yanından fuar, kongre, açılış ve konser gibi amaçlar ile mobil sahne kiralama hizmeti alabilirsiniz. Sahneler için kiralanacak araçların kapakları açılır ve geniş bir kullanım alanına sahip olur. Ayrıca duvar üzerine yansıtılan led ekran ise kullanımda üst düzey konfor sağlar. Kaliteli ve güvenilir hizmetin öncüsü olan firmamızdan kiraladığınız mobil sahneleri bir kişi dahi kolaylıkla kurabilir.