Mobil Etkinlik Tırı

Mobil Etkinlik Tırı

 

Mobil Etkinlik Tırı

Gezici araç olarak da bilinen etkinlik tırı daha çok ticari amaç doğrultusunda kullanılır. Daha çok reklam ve tanıtım yapmak için tercih edilir. Etkinlik tırı daha çok açık hava etkinliklerinde tercih edilir. Kullanımı çok amaçlıdır. Firmamız sektörde önde gelen firmalardan biridir. 18 yıllık iş ahlakı ve tecrübesiyle hizmette sınır tanımayan bir firmayız. Firmanızı bir adım daha ileriye taşımak ve tanıtmak için bizimle iletişime geçin. Etkinlik tırı hizmeti almak isterseniz bize ulaşmanız yeterli olacaktır.


Mobil Etkinlik Tırı Ne İşe Yarar?

 

Tanıtım ve reklam hizmetleri her firma için önem araz eder. Son zamanların en gözde tanıtım ve reklam aracı olan etkinlik tırları bu amaç doğrultusunda kullanılır. Hangi sektörde faaliyet gösteriyorsanız sektörünüze ait tanıtım tasarımı firmamız tarafından yapılır. Örnek verecek olursak eğitim sektöründe faaliyet gösteren bir firmaysanız tırın tasarımı eğitim alanında yapılır. Dış hava koşullarına oldukça dayanıklı olan malzemeler her hava koşuluna uygun olarak tasarlanır.

Nerelerde Kullanılır?

 

Etkinlik tırı tarım, sağlık, eğitim, eğlence sektöründe sıklıkla kullanılır. Yapılacak etkinlik önceden firmamıza bildirilir. Firmamız verdiğiniz bilgiler doğrultusunda tasarım yapar. Tasarım ekibi dikkat çekici ve bilgi verici tasarımlara önem verir. Maliyetinin uygun olması ve zamandan tasarruf sağlaması en büyük avantajlarından biridir. Tır römorku üzerine kurulduğu için iç mekanı geniştir.

 

Hareketli merdiveni ile kolay ulaşım sağlar. Sahne içinde kullanılan araç ve gereçler ihtiyaca göre tasarlanır. Kapasitesi yüksektir ve aynı anda birçok kişiye ulaşım sağlar. Firmamız uzman ekibi ile profesyonel hizmet sunan bir firmadır. Reklam faaliyetlerinin birçok kişiye ulaşması ve firmanıza olumlu etki olarak dönmesi için bu hizmetleri talep etmeniz gerekir. Ars mobil sahne ile tanıtımla hız verin ve kalite ile buluşun.

 

Mobil Etkinlik Tırı Fiyatları

 

Fiyat bilgisi birçok nedenden etkilenir. Tırın tasarımı fiyatı değiştirir. Özel tasarım gerektiren tanıtımlarda ücret bilgisi farklıdır. Gidilecek mesafe, tasarım malzemesi, kaç gün kiralanacağı ücreti etkiler. Firmamız lansman, açılış, tören ve toplantılarda sizlere profesyonel hizmet vererek en büyük yardımcınız olacaktır. Yaptığımız tasarımları ve verdiğimiz hizmetleri incelemek için internet sitemizi ziyaret ediniz. Verdiğiniz bilgiler doğrultusunda size özel tasarımlar yapılır.

Share
Published by
admin

Recent Posts

  • Genel

Gezici Reklam Tırı ( Reklam-Tanıtım Tırı Kiralama)

Televizyonlarda izlemeye alışık olduğumuz reklamlar teknolojik gelişmeler sayesinde yüz değiştirmiştir. Günümüzde pek çok farklı reklam…

4 sene ago
  • Genel

Festival ve Şenlikler

Hemen hemen dünyanın her yerinde belirli dönemlerde belirli amaçlarla yapılan festivallerde insanlar hem eğlenir, hem…

4 sene ago
  • Genel

Etkinlik (Event) Yönetimi

Etkinlik yönetimi daha çok firmaların ve şirketlerin insanlara ve müşterilerine ulaşabilmek için kullandıkları ve bu…

4 sene ago
  • Genel

Gezici Reklam Tırı (Mobil Sahne)

Firmalar ürünlerinin reklamları yaparak daha geniş kitlelere ulaşmayı hedefler. Reklamlar bir ürünün pazarlanması için en…

4 sene ago
  • Genel

Mobil Sahne Fiyatları

Mobil sahneler eğlence ve tanıtım amaçlı düzenlenen etkinliklerde kullanılan ürünlerdir. Yapılacak etkinliğin büyük kitlelere ulaşması…

4 sene ago
  • Genel

Road Show Nedir, Road Show Tırı Nedir ve Road Show Etkinliği

Büyük organizasyon şirketleri daha fazla insan ulaşabilmek için ve vermiş oldukları hizmeti daha çok insan…

4 sene ago