Menü
Your Cart

Blog - ARS Mobil Sahne & Event - 360° Etkinlik Çözümleri - road show RSS Feed

27 Ara Mobil Etkinlik Tırı
arsorg 0 2124
Mobil Etkinlik TırıKullanımı çok amaçlıdır. Firmamız sektörde önde gelen firmalardan biridir. 18 yıllık iş ahlakı ve tecrübesiyle hizmette sınır tanımayan bir firmayız. Firmanızı bir adım daha ileriye taşımak ve tanıtmak için bizimle iletişime geçin. Etkinlik tırı hizmeti almak isterseniz bize ulaş..
27 Ara Road Show Nedir, Road Show Tırı Nedir ve Road Show Etkinliğ
arsorg 0 234
Road Show Büyük organizasyon şirketleri daha fazla insan ulaşabilmek için ve vermiş oldukları hizmeti daha çok insan ile buluşturmak için farklı düzenlemeler yaparlar. İşte daha fazla talep toplamak için ve daha da çok gelişmek için yapılan toplantılara ve bu toplantıların devamına road show den..
27 Ara Mobil Sahne Fiyatları
arsorg 0 683
Mobil Sahne Fiyatları Mobil sahneler eğlence ve tanıtım amaçlı düzenlenen etkinliklerde kullanılan ürünlerdir. Yapılacak etkinliğin büyük kitlelere ulaşması için mobil sahne ve mobil platformlara ihtiyaç vardır. Yapılacak organizasyonun şekline göre mobil sahneler dekore edilir. Firmamız 18 yıl..
27 Ara Türkiye Geneli Event(Etkinlik)
0 153
Dünya geneli en çok kullanılan event kelimesi Türkçe karşılığı etkinlik olarak kullanılmaktadır. Ars Mobil Sahne Event olarak Türkiye geneli çeşitli event(etkinlik) organizasyonları düzenlemekteyiz. Event(Etklinlik) – ler indoor ve outdoor olarak ikiye ayrılmaktadır. Indoor kapalı mekanlarda düzenl..
22 Ara Show Tırı Kiralama
arsorg 0 902
Road Show Organizasyonları  Günümüzde organizasyonlar belirli bir anlayışa dayalı olarak yürütülen hizmetler arasında bulunmaktadır. Bu sayede etkili bir reklam yönetiminin oluşturulması sağlanmakta ve bu sayede kurumların, işletmelerin tanıtımlarını doğrudan halkla buluşturmaları mümkün olmaktadır...
25 Eki Anadolu Landini Road Show
arsorg 0 914
Türkiye genelinde 14 ilde gerçekleştirilen Landini Traktör Road Show etkinliğini organize eden firmamız bu etkinliğin bir parçası olmaktan mutluluk duyduk. Teşekkürler Anadolu Landini...
10 Eki Dinamik Etkinlikler
arsorg 0
Dinamik Etkinlikler Günümüzde yaşanan gelişmelerin en büyük katkıları zaman ve maddi açıdan büyük kazanımlar elde etmektir. Çünkü teknolojinin gelişimi ile beraber artık çok uzun sürelerde yapacağımız işleri çok daha kısa sürelerde ve verimli bir şekilde yapma fırsatı bulduk. Bu konuda en büyük..
04 Eki RoadShow Etkinliği
arsorg 0 558
RoadShow Etkinliği Nedir? Son yılların en etkili pazarlama yöntemlerinden biri olan roadshow etkinliği sayesinde firmalar ürünlerini tanıtacakları kitle ile karşı karşıya gelir. Faklı iş kollarına ait olan yeni proje ve yöntemlerin takip edildiği bir platform olan roadshow uygulamasının ülkemiz..
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)