Menü
Your Cart

Blog - ARS Mobil Sahne & Event - 360° Etkinlik Çözümleri - roadshow RSS Feed

25 Mar Roadshow Etkinliği
arsorg 0 74
Roadshow: Hedef Kitlenizle Doğrudan Etkileşim Kurmanın Etkili Yolu Roadshow, ürünlerinizi veya hizmetlerinizi tanıtmak, marka bilinirliğinizi artırmak ve potansiyel müşterilerle doğrudan temas kurmak için ideal bir yöntemdir. Bu blog yazısında, roadshow'un ne olduğunu, nasıl planlanacağına ve başarı..
25 Şub Roadshow
arsorg 0 73
Roadshow Roadshow Etkinlikleri: Hedef Kitlenizle Doğrudan Temas Kurmanın Etkili YoluRoadshow etkinlikleri, ürünlerinizi veya hizmetlerinizi tanıtmak, marka bilinirliğinizi artırmak ve potansiyel müşterilerle doğrudan temas kurmak için ideal bir yöntemdir. Bu blog yazısında, roadshow etkinliklerinin ..
27 Ara Road Show Nedir, Road Show Tırı Nedir ve Road Show Etkinliğ
arsorg 0 234
Road Show Büyük organizasyon şirketleri daha fazla insan ulaşabilmek için ve vermiş oldukları hizmeti daha çok insan ile buluşturmak için farklı düzenlemeler yaparlar. İşte daha fazla talep toplamak için ve daha da çok gelişmek için yapılan toplantılara ve bu toplantıların devamına road show den..
27 Ara Mobil Sahne Fiyatları
arsorg 0 683
Mobil Sahne Fiyatları Mobil sahneler eğlence ve tanıtım amaçlı düzenlenen etkinliklerde kullanılan ürünlerdir. Yapılacak etkinliğin büyük kitlelere ulaşması için mobil sahne ve mobil platformlara ihtiyaç vardır. Yapılacak organizasyonun şekline göre mobil sahneler dekore edilir. Firmamız 18 yıl..
22 Ara Organizasyon Yönetimi
arsorg 0 432
Ars Organizasyon 2000 yılından beridir çeşitli organizasyonlar ve etkinlik işlerinin içerisinde olan firmamız Ars Mobil Sahne, Mobil Tır ve Organizasyon, hem ulusal hem de uluslararası platformda güvenilir çalışmalar yapmaktadır. Etkinlik yönetimi, organizasyon planlama, özel kutlamalar ve yıldönüml..
04 Eki RoadShow Etkinliği
arsorg 0 558
RoadShow Etkinliği Nedir? Son yılların en etkili pazarlama yöntemlerinden biri olan roadshow etkinliği sayesinde firmalar ürünlerini tanıtacakları kitle ile karşı karşıya gelir. Faklı iş kollarına ait olan yeni proje ve yöntemlerin takip edildiği bir platform olan roadshow uygulamasının ülkemiz..
01 Oca Etkinlik (Event) Yönetimi
arsorg 0 692
Etkinlik yönetimi daha çok firmaların ve şirketlerin insanlara ve müşterilerine ulaşabilmek için kullandıkları ve bu süreçte sürdürmüş olduğu ve uyguladığı yöntemlerin tümüne genel anlamı ile etkinlik deniyor. Yani pazarlama işlemleri veya tanıtım işlemlerinin yapılışı sırasında uygulanan yöntemler..
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)