Showland

 Etkinlik yönetiminde on sekizinci yılımızı yaşamaya sayılı günler kala daha bir heyecanla yürüttüğümüz çalışmalarımızda size özel en yeni hizmetlerimiz de bulunmakta. Bunların başında gelmesi dolayısıyla mobil sahne tırlarımız sizlere en yeni sunduğumuz hizmetlerimiz arasında bulunarak öne çıkan bir durumu yansıtmaktadır. Bu durumdan kaynaklanarak dikkate değer çalışmaları sürdürerek ilerleyiş kaydeden tüm çalışmalarımız showland adında yoğunlaşarak kurumsal tanıtımların yapılmasına ve çeşitli organizasyonların düzenlenmesine (temel atma, açılış, üniversite tanıtımları, festivaller vs) imkan tanımaktadır.

 Ars olarak yürüttüğümüz organizasyon yönetiminde size en iyi hizmeti verme konusunda yıllardan aldığımız referansla hareket ederek ideal bir tanıtım ve fuar organizasyonunu da sizlerle buluşturacağımızdan kesinlikle emin olabilirsiniz. Ancak bu sayede dilediğiniz şekilde nitelikli olarak çalışmalar içerisine girerek bütün boyutlarıyla çalışmalarımızı yürütebilmekteyiz. Bunun dışında verdiğimiz hizmetlerimizde mobil sahne tasarımına yönelik olarak mobil tır ekipmanlarımızı kullanarak bu doğrultuda hizmetler aktarmaya devam ederek tamamen nitelikli olarak çalışmalar içerisinde bulunmaktayız. Ancak bu sayede önde gelen hizmetlerimizi sizlerle buluşturma konusunda başarılar elde edebiliriz.

Mobil sahne tasarımlı hizmetlerimiz

 Ars olarak showland sürecine yönelik olarak verdiğimiz hizmetlerimizden başlıcalarından birisi mobil eğitim ve sağlık aracı olarak karşımıza çıkıyor. Mobil eğitim ve sağlık aracı güden mobil tırlarımızla özellikle kan bağışı kampanyası, eğitim seminerleri, aşı ve diğer toplumsal sağlık yararına yönelik sosyal faaliyetler yürütmekteyiz. Yürüttüğümüz tüm bu faaliyetler sonucunda da daima tanıtım ve organizasyon sürecinde tamamen standartların yüksek tutulduğu bir yaklaşım içerisine girilerek hizmetler sağlamaya devam etmekteyiz. Bunu takip eden bir diğer hizmetimiz olarak mobil sahne tasarımlı hizmetlerimizden sahne gösterileri de dikkat gerektiren çalışmalarımız arasında bulunmaktadır. 18. yılımıza özel kampanyalı olarak sunduğumuz organizasyon çalışmalarımızda daima nitelikli tanıtımlar yapılmasına imkan tanıyarak bu yörüngede hizmetler içerisinde bulunuyoruz.

Diğer hizmetlerimiz.

 Organizasyon bazında Ars şirketi olarak elbette mobil sahne tasarımlarımızla sınırlı bir organizasyon faaliyetlerimizin yürütüldüğü söylenemez. Bunun dışında kalan daha birçok etkinliklerimiz de bulunmaktadır. Örnek vermek gerekirse bunlardan olarak açık hava konserlerinde sahne tasarımı, dekorlar ve sahne düzeni tamamen bizim yürüttüğümüz faaliyetlerimizdendir. Yine bunu üniversiteler tarafından düzenlenen festivallere yönelik düzenleme ve organizasyonlar da takip ederek etkin showland çalışmalarımızın bir parçasını oluşturmaktadır. Tüm bunlar dışında kalması nedeniyle son olarak dikkate değer bir diğer oluşum yönüyle de fuar stantları, ürün tanıtım mağazaları, mobil Tv ve radyo istasyon kurulumları da vermiş olduğumuz diğer hizmetlerimiz olarak söylenebilir. İşte tüm bu hizmetlerimiz birleşince ortaya çıkan bütün etkin çalışmalarımız doğrultusunda daima nitelikli hizmetler yürütmeye devam ettiğimiz ve bu sayede de dikkat gerektiren başlıca temel faaliyetlerimiz doğrultusunda size en iyi hizmetleri verme yolunda adım adım çabalar gösterdiğimiz hemen anlaşılacaktır. Tüm bunlar birer birer ele alındığı zaman önde gelen hizmetlerimizin temel prensipleri ve dayanakları bütün boyutlarıyla birer birer ele alınarak ortaya konulmaktadır. Söz konusu süreç için sağlanan tüm bu özellikler nedeniyle de organizasyon sürecine dayanan belli başlı yaklaşım tarzlarımız sayesinde nitelikleriyle önde gelen unsurlarımız açısından dikkat çeken özellikler yer almaktadır. Tüm bu dikkat çeken özellikleriyle de organizasyon faaliyetlerimizin amacına ulaşmasında etkili olan faktörlerin yönleri birer birer anlaşılır bir hal almaktadır. Sonuç itibariyle; gerek mobil sahne tasarımlarımız gerekse diğer organizasyon tasarımlarımızda yanınızda olmaya devam ederek 2000-2018 yılına dayanan tam 18 yıllık hizmetimiz boyunca sizlere en iyiyi verme yolunda kararlılıkla çalışmalar içerisinde bulunarak başlıca faaliyetlerimizi sizlerle buluşturmaya devam edeceğiz. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da yanınızda yer alarak çalışmalar içerisine gireceğiz.