Gezici Reklam Tırı (Mobil Sahne)

Firmalar ürünlerinin reklamları yaparak daha geniş kitlelere ulaşmayı hedefler. Reklamlar bir ürünün pazarlanması için en çok kullanılan yöntemdir. Çünkü reklamlar sayesinde müşterilerin ürünler hakkında bilgisi olur ve ürün talebinde bulunurlar. Bunun için özellikle kırsal kesimlere kolay ulaşmayı hedefleyen firmalar ya da insanların yoğunlukta olduğu kent meydanlarında tanıtım yapmayı isteyen firmalar gezici reklam tırı kiralar yada satın alır. Diğer reklam türlerine göre maliyeti daha düşük olan gezici reklam sayesinde firmalar daha karlı işlere imza atarlar. Bunun için saha deneyimi olan güvenilir bir organizasyon şirketi ile iletişime geçmek gerekir. Firmamız 2000 yılından bu yana reklamcılık sektörüne hizmet veriyor. Firmamızda kullanılan gezici reklam tırları kurulumu kolay olan bir sisteme sahiptir.

Gezici Reklam Tırı Ne İşe Yarar?

Gezici reklam tırlarının kullanım alanı oldukça geniştir. Maliyeti düşük olan reklam tırları küçük bütçeler ile reklam yapmak isteyen herkesin başvuracağı kolay kurulum olan bir üründür. Firmamızda üretilen reklam tırlarını bir kişi tek başına 15 – 20 dakika gibi kısa bir zamanda kurabilir. Firmamızda üretilen reklam tırları hafiftir ve dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilir. Bu sayede uzun yol ve hava şartlarına dayanıklı olurlar. Ars mobil sahne & event firması olarak tüm müşterilerimizin bütçesine ve ihtiyacına uygun olarak reklam tırlarının kiralanmasını sağlarız.

Gezici Reklam Tırları Nerelerde Kullanılır?

Günümüzde oldukça popüler olan ve dünyada yaygın olarak kullanılan gezici reklam tırları için firmamızın online sitesini ziyaret ediniz. Firmamızda üretilen gezici reklam tırları yüksek konforlu kullanım sağlar. Tırın içinde vip oda, tuvalet, jeneratör, otuma gurubu gibi ürünler bulunur. Bu sayede araç gezerken içinde ki kişiler günlük ihtiyaçlarını karşılayabilir. Özellikle ürün tanıtımı amacıyla kullanılan reklam tırları, seçim organizasyonlarında, fuarlarda, belediyelerin, valiliklerin reklamlarının yapılmasında sıklıkla kullanılır.

Gezici Reklam Tırlarının Ücretleri Ne Kadardır?

Gezici reklam tırlarının kiralama ücretleri kiralama süresine göre değişir. Bu nedenle firmamız ile iletişime geçmeniz gerekir. Ars mobil sahne & event firması olarak gezici reklam tırların yanında Ars mobil sahne kiralama hizmeti de veriliyor.