Mobil Sahne Nedir?

Mobil sahne eğlence, siyasi ve ticari amaçlar için tasarlanmış hazır sahne sistemidir. Mobil sahne kamyon yada tır römorku üzerinde tasarlanmış bir plartformdur. Montaj süresi kısa olduğundan pratik ve ekonomiktir.

Etkinliğin yapılacağı alanda ortalama kurulum süresi 30-60 dk arasında gerçekleşmektedir.

..

Mobil sahne geleneksel olarak kullanılan sahne platformlarına nazaran az kişi ile kurulabilmektedir.

..

Kısıtlı sürede gerçekleşecek etkinlikler için mobil sahne ideal bir çözüm oluşturmaktadır. Geleneksel sahne sistemleri her zemin üzerine kurulumu farklılık göstermekte ve zaman sorunları yaşanmaktadır. Mobil sahne toprak, çim, asfalt, toprak alanlara sorunsuzca kurulumu gerçekleştirilebilir.

Mobil Sahne Nerede kullanılır

Mobil sahne sistemlerini hızlı ve kolay kurulumu ile her türlü açık hava etkinliklerinde kullanabilirsiniz.
  • Konser,
  • Siyasi Miting,
  • Fuar,
  • Bayi Tanıtım,
  • Ürün Tanıtım,
  • Festival,
  • Düğün,
  • Nişan,
  • Kına.

Mobil Sahne Fiyatları Nedir?

Mobil sahne fiyatları etkinliğin yapılacağı şehre ve sahnenin özel tasarım olup olmayacağından konsepte, kaç saat yada kaç gün süreceğine göre değişiklik göstermektedir.

İletişim numaralarımızdan bize ulaşarak en uygun mobil sahne kiralama fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Mobil Sahne Kiralama

    Mobil sahne, yeni nesil sahne çeşitleri arasında kurulumu çok basit olan ve birçok alanda kurulabilen platformlardır. Mobil sahne daha çok kamyon ve tır gibi araçların arka römork kısımları kullanılarak tasarlanır. Yapacağınız etkinlik süresi kısa ise mobil sahne kiralama hizmeti almanız sizin için avantajlı olacaktır.

Mobil Sahne Kiralama Avantajları

    Mobil sahne hazırlamak için kiralanan mobil tır kullanım sırasında pek çok avantaj sağlar. Bunlar arasında 1 kişi ile kurulabilir olması nedeniyle personel ihtiyacı az olur. Hızlı kurulum ve toparlanma durumu nedeniyle zamandan tasarruf edilir. Öte yandan kompakt bir tasarıma sahiptir ve her alanda kuruluma uygundur. Ayrıca mobil sahnelerin içerisinde bulunan jeneratörler sayesinde herhangi bir elektrik enerji kaynağına ihtiyaç duyulmaz. Kullanım alanı oldukça geniş olan mobil sahne kiralama hizmetleri için uygun fiyat politikası uygulayan firmamızı ziyaret ediniz.

Mobil Sahne Nelerde Kullanılır

    Mobil sahne kiralamak hem uygun hem de pratik bir işlemdir. Sahne kiralama hizmetleri için doğru adres arıyorsanız ARS Mobil Sahne & Event firmamız ile görüşünüz. Firmamızda kiralanan mobil sahnelerin kapakları maksimum seviyede açılacağı için seyirciler araç varlığından haberdar olmazlar. Bu durum şık bir görüntü oluşturur. Ayrıca araç üzerinde bulunan kameralar sayesinde katılımcı yoğunluğu takip edilebilir. Mobil sahneler konserlerde, sunumlarda, açılışlarda, festival ve şenliklerde, seçim hazırlıklarında, firmaların ve ürünlerin tanıtımında, eğitim çalışmalarında çok yaygın olarak kullanılır. Ancak en genel tabiri ile açık hava organizasyonlarının olduğu ve hızlı kurulum gerektiren her organizasyonda mobil sahne kurtarıcıdır. Firmamızı arayarak ürünler ve fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Firma olarak uygun fiyatlı hizmet vermeyi kendimize ilke edindik.