Ars Organizasyon

 2000 yılından beridir çeşitli organizasyonlar ve etkinlik işlerinin içerisinde olan firmamız Ars Mobil Sahne, Mobil Tır ve Organizasyon, hem ulusal hem de uluslararası platformda güvenilir çalışmalar yapmaktadır. Etkinlik yönetimi, organizasyon planlama, özel kutlamalar ve yıldönümleri, lansman ve bayi toplantıları, üst düzey protokol davetleri, kongre ve seminer yönetimi, miting, açık hava etkinlikleri gibi çok geniş bir alanda hizmet veren firma olarak, sağlam bir altyapıya sahibizdir. Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden firmamız, yaratıcı çalışmalarını bu gelişmeleri ve son moda olan trendleri göz önüne alarak oluşturmaktadır.

RoadShow Organizasyon

 RoadShow organizasyonları, firmaların markalarına ait özel olarak donatılan araç, hostes ve hostes ekipleri ile belirlenen ve markaya karşı olan bağımlılığın ön plana çıktığı organizasyonlardır. Bu tür bir organizasyon önceden belirlenmiş olan noktalara gidilerek, hedef kitleye doğrudan ulaşılmasına imkan sağlamaktadır. RoadShow organizasyonunda firmalar ürün ya da hizmetlerini yüz yüze olarak tanıtma fırsatı yakalamaktadır. Sahip olduğunuz markaya ait bir RoadShow organizasyonu düzenlemek isterseniz; mobil sahne hizmeti veren ve organizasyonları planlayarak, uygulayan firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Açılış ve Temel Atma Törenleri

 Açılış törenleri genel olarak; bir kurumun ya da işletmenin ilk defa üretime geçmesi ve genişlemesi nedenleriyle gerçekleştirilmektir. Yeni bir ürünün lansmanının yapılması planlanıyorsa, bu tür bir hizmet alınması gerekmektedir. Açılışı yapmadan önce organizasyona kimlerin davet edileceği planlanmalıdır. Bunun için davetiyeler hazırlanmalıdır. Açılış töreni sona erdikten sonra, bir PR elemanı tarafından teşekkür mektupları yollanabilir ve basında çıkacak olan teşekkür ilanları hazırlanabilir. Büyük bir açılış töreniyse; organizasyon içerisinde mini bir kokteyl yapılabilir.

Diğer Organizasyon

 Hizmetleri Sahne gösterileri, açık hava konserleri, mitingler, mobil tv ve radyo istasyonları, festival ve şenlikler, üniversite etkinlikleri, fuar standları ve tasarımları, ürün tanıtım ve satış mağazası gibi çeşitli organizasyonları firmamızın vereceği hizmet sayesinde kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Bu alanda çalışmalar yapan firma olarak, müşterilerin ihtiyaçlarına uygun olarak hizmet vermekteyiz. Nasıl bir organizasyona ihtiyacınız varsa, bu hizmeti en iyi koşullarda firmamız aracılığıyla alabilirsiniz. Firma olarak yalnızca organizasyonu değil; şirketinize ait olan markanızı tanıtmak veya ürünlerinizin doğrudan satışı için değişik lokasyonlarda saha aktiviteleri kurgulama ve aktif bir biçimde satış ve pazarlama hizmetlerini de sunmaktayız. Geleneksel hale gelen festival ve şenlik organizasyonları; planlama ve yürütme, basın ve halkla ilişkiler danışmanlık hizmetleri, festivalin tanıtım projesinin hazırlanması, festival sanatçılarının organizasyonu ve teknik hizmetler sağlanmasıyla gerçekleştirilmektedir. Doğru adımları takip ederek ve ekipmanları kullanarak hizmet veren firmamız, misafirlerin hoş vakit geçirebilecekleri eğlence alanları düzenlemektedir. Bu alanlarda dikkatli ve titiz çalışmalar yürütmektedir. Bu nedenle de belediye ve yerel yönetimler tarafından düzenlenen kültür sanat festivalleri ve şenlikler için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Açık hava konserlerinde ise, aktiviteye en uygun sahne veya dekor uygulamaları bilgisayar ortamında özenle tasarlanıp, yaratıcı fikirler en son teknolojiyle birleştirilip, müşterilerin gereksinimlerine göre organizasyonlar yapılmaktadır. Belediyelerin ve özel kuruluşların düzenlemiş olduğu etkinliklerde her türlü plan proje gerçekleştirilirken, firmamız bu konuda sahip olduğu donanımlı ekipmanlarıyla aktif rol almaktadır. Gerekli desteği en iyi şekilde sağlamaktadır. Markasına ait ürünleri çok daha kolay bir şekilde tanıtmak isteyenler, yüksek kalitede mobil kafeterya ve restaurant hizmetlerini firmamız aracılığıyla alabilmektedir. Gezici kafetarya ve restaurant kapsamında verilen bu hizmeti güvenli bir şekilde firmamızdan alabilirsiniz. Ayrıca markasına ait ürün lansmanlarında kullanmak üzere, sahip olduğu ürünlerin veya yeni ürünlerinin tanıtımını hedef kitlesine aktarmak isteyen firmalara özel araçlar üretebilmekteyiz. Etkili ve kaliteli etkinlik ve organizasyonlar düzenleyebilmek için firmamızdan hizmet alabilirsiniz.