Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/arsorg.com/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/arsorg.com/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2862

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/arsorg.com/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3708
Anadolu Landini ile Yozgat tarım fuarı. – Mobil Sahne: ARS Mobil Sahne & Event

Mobil Sahne Sistemleri  & Mobil Sahne Kiralama

Anadolu Landini ile Yozgat tarım fuarı.

Anadolu Landini ile Yozgat tarım fuarı.

Türkiyenin öncü kuruluşu olan Anadolu group markalarından biri olan Anadolu Landini traktör Yozgat tarım ve hayvancılık fuarında mobil sahne olarak tercihini Ars organizasyondan yana kullanmıştır.

26-29 nisan tarihlerinde Yozgat’ta gerçekleşen tarım fuarında Anadolu Landini markasının mobil reklam yüzünü fuar alanında tüm dikkatleri üzerimize çekerek gerçekleştirdik.

Çift katlı p5 autdoor led ekranlı 2017 model mobil sahnemiz ile fuardaki ziyaretçilerin tüm ilgisi Anadolu landini markasındaydı.
Öyleki Fuara katılım gösteren Anadolu Landini bayimiz Yozgatta tüm firmaların arasından sıyrılarak fuar alanına getirdiği 14 adet Anadolu Landini marka traktörü fuar boyunca satarak markalar arasında birinciliği göğüslemiştir.

Ars organizasyon olarak markaların başarılarındaki payımızı alırken özenle ve hep hizmette istenilenin bir fazlası sloganı ile hizmet vermekteyiz.

Teşekkürler Anadolu Landini.

Yorum Yazılmamış

Yorum Yaz

Yorum
Name
Email
Website

Call Now ButtonÜcretsiz Bilgi Alın !