Mobil Sahne Fiyatları

Mobil sahneler eğlence ve tanıtım amaçlı düzenlenen etkinliklerde kullanılan ürünlerdir. Yapılacak etkinliğin büyük kitlelere ulaşması için mobil sahne ve mobil platformlara ihtiyaç vardır. Yapılacak organizasyonun şekline göre mobil sahneler dekore edilir. Firmamız 18 yıllık tecrübesi ve eğitimi ile Türkiye’nin her iline hizmet sunar.

Profesyonel çalışma ilkemiz ile kişiye ve firmaya özel hizmet tek amacımızdır. Düzenlenen etkinliğin amacına ulaşması için mobil sahnelerin amaca ve ihtiyaca uygun olarak düzenlenmesi gerekir. Buda ancak profesyonel hizmet ile mümkündür.

Nerelerde Kullanılır?

Mobil sahneler iş dünyasının her alanında kullanılabilir.

Mobil sahnelerin sorunsuz ve hızlı kurulumu birçok firma tarafından beğenilen bir özelliğidir.

  • Etkinliklerde
  • Konserlerde Fuar ve festivallerde
  • Tanıtım amaçlı düzenlenen organizasyonlarda
  • Mitinglerde yaygın bir şekilde kullanım alanı vardır.

Ne İşe Yarar?

Mobil sahneler yapılan etkinliklerin amacına ulaşması için gereklidir. Sahne alanı geniş ve büyük olduğu için yapılan organizasyon daha verimli olur. Etkinlik sırasında görüşme yapılacaksa size rahat alan kullanımı sağlar. Mobil sahne tır ve kamyon gibi uzun araçların römorkuna kurulur. Kurulumu basit ve kolaydır. Ars mobil sahne yarım saat içinde kurulabilir. Kurulum için uzman bir ekibe gerek yoktur.

Firmamız mobil sahne dekorasyonunu ve kurulumunu kendi yapar. Etkinliğin planlanması ve yönetimi bizzat firmamız tarafından yapılır. Yerleşik olarak kurulan sahnelere göre daha ekonomiktir. Her ihtiyaca uygun olarak tasarlanabilir. Kurulum için beton zemine gerek yoktur. Toprak zeminde de rahatlıkla kurulum yapılabilir.

Zaman problemi olan kişilerde mobil sahne en ideal seçimdir. Yaptığınız etkinliğin veya organizasyonun amacına ulaşması için firmamız ile çalışmanız gerekir. Firmamız kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışı ile hizmet verir.

Mobil Sahne Fiyatları

Mobil sahne kullanmak istiyorsanız bu hizmeti veren firmalar ile iletişime geçmeniz gerekir. Her firma profesyonel hizmet vermez. Önemli olan ihtiyacı karşılamalı ve amaca uygun olmalıdır. Firmamız mobil sahne fiyatları için bazı kriterler kullanır. Kiralanan mobil sahnenin kaç gün kiralandığı ve tasarımı direk olarak fiyata etki eder. Özel tasarım mobil sahneler standart sahnelere göre daha yüksek fiyatlıdır.

Fiyat bilgisi için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Mobil sahne alanımız geniş olduğu için rahatlıkla etkinlik yapabilir ve ürün tanıtabilirsiniz. Müşteri odaklı çalışan firmamızdan günün her saati bilgi alabilirsiniz