Mobil Sahne Sistemleri  & Mobil Sahne Kiralama

Mobil Sahne Sistemleri

20 Yıldır ulusal ve uluslarası etkinlik, fuar, kongre, sahne tasarım, mobil sahne ve mobil sahne tırı kiralama hizmetleri vermekteyiz.

Türkiye Geneli Mobil Sahne

Günümüzde büyük kalabalıklara hitap edilen konularda insanlarla birebir iletişim kurmak oldukça önemlidir. Örneğin insanlar sevdikleri müzik gurubunun konserine gitmek ister veya verilen bir siyasi mitinge katılmak isteyebilir. Söz konusu olan bu organizasyonlar da oldukça fazla emek isteyen işlemlerdir. Bunun için günümüzde pratik çözümler üretilmiştir. Firmamızın bu alanda hizmet sunduğu ve mobil sahne konusunda profesyonel çalışmalar yaptığı sektörel olarak bilinen bir gerçektir.

Nasıl Çalışıyoruz?

Ar-Ge Ekibi

Arge ekibimiz tarafından en son yenilikler, en pratik çözümlerle sektörde her zaman bir adım önde olmayı başaran bir firmayız.

Ultra Hizmet Kalitesi

ARS Mobil Sahne & Event, genç, dinamik, ve çözüm odaklı çalışan profesyonel ekibi ile en son teknolojiye ve yeniliklere sahip show dorseleri ve çekici filosu ile tarım sektörünün öncü firmalarına hizmet vermeye devam etmektedir.

Maksimum Verimlilik

Hedef kitlenin amaca yönelik katılımlarını sağlayan ve hedef kitleyi etkinlik alanından mutlu ayrılmasını, akılda kalıcılığı artırmak firmaya verimli hale getirmek için faaliyetlerini özenle titizlikle ve profesyonelce yapmaktadır.

Profesyonel Çözümler

ARS Mobil Sahne & Event, saha etkinliklerine kattığı yeni fikirlerle her zaman aranan marka olmuştur. Yeni kurgular, yeni fikirler, statik ve yürür organizasyonlarda profesyonel çözümler yaratan beyin takımımız sektöre yenilikler katmaktadır.

Üstün Çalışma Modeli

ARS Mobil Sahne & Event olarak müşterilerimize verdiğimiz ve vereceğimiz tek söz her zaman her işte her platformda elimizden geleni değil, elimizden gelenin hep bir fazlasını yapacağız.

Profesyonel Ekip

ARS Mobil Sahne & Event bünyesinde bulunan Ars fuarcılık kolu ile catering, stand dizayn, kokteyl gibi bir çok hizmeti tecrübeli ekibimizle sektörün önde gelen firmalarına sunmaktayız.

Müşteri Portfolyomuz

BİRLİKTE NELER YAPABİLECEĞİMİZİ KONUŞMAK İÇİN BİZE ULAŞIN

Mobil Sahne Nedir?

Mobil sahne söz konusu olan büyük kalabalıklarda zaman kısıtlaması olduğu zaman hazırlıkların hemen bitmesini sağlayan ve amaca uygun bir hizmet sunulan yeni gelişmelerden birisidir. Tır ya da kamyon römorku üzerinde tasarlanmış olan etkinlik, eğlence, siyasi ya da ticari amaçlar için kullanılan hazır sahnelerdir.

 

Firma olarak biz de bu konuda çalışmalar yapıyor ve oldukça pratik olan bu çözümü insanların hizmetine sunuyoruz. Bir tır veya kamyon üzerinde oluşturulan normal sahnelere oranla oldukça kolay olan bu yöntem ülkemizin birçok yerinde de sık sık kullanılmaya başlamıştır. Örneğin sanatçılar verecekleri konserleri Türkiye geneli mobil sahne hizmeti veren firmalardan temin ediyor ve bu pratik çözüm ile sahne ihtiyacını karşılamaya çalışıyor.

 

Ne İşe Yarıyor?

Söz konusu olan bu pratik çözüm ile çok kısa sürelerde bu büyük organizasyonlara ev sahipliği yapabilir ve bu konudaki ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Örneğin bir siyasi miting için acil olarak düzenlenmesi gereken ve montaj işlemlerinin bitmesi gereken bir sahneyi bizim de hizmetini sunmuş olduğumuz bu yol ile kolaylıkla kurabilirsiniz.

 

Özellikle de taşınabilir olması ve pratik olması bu konularda kullanımını oldukça arttırıyor. Herkes tarafından bilinen bir gerçek vardır ki o da söz konusu olan bu büyük organizasyonlarda çok önceden hazırlıkların yapılması ve söz konusu olan sahnenin kurulması gerekir. İşte firma olarak Ars mobil sahne üreticileri olarak biz bu konuda yapılan ummalı çalışmaların süresini en aza indiriyor ve daha pratik olmanızı sağlıyoruz.

 

Avantajları Nelerdir?

Hizmetini ülkemizin neredeyse her yerinde yapmış olduğumuz bu mobil sahne ürünlerinin kurulması oldukça basittir. Zaten günümüzde bu kadar fazla tercih edilmesinin altında yatan en önemli nedenlerden birisi de hiç şüphesiz budur. İnsanlar gittikleri yerde çok uzun süreli çalışmalar yapmak yerine oldukça kısa süren ve pratik olan bu mobil sahne hizmetini kullanarak zaman tasarrufunda bulunuyor.

Özet
Mobil Sahne, Mobil Tır
Hizmet Türü
Mobil Sahne, Mobil Tır
Kaynak
ARS Mobil Sahne & Mobil Tır,
Hamidiye Mah. Veysel Karani Cad. Akşemsettin Sk. Ram Sitesi A2 Blok No:29,Kağıthane,İstanbul-34000,
Telephone No.+90 212 210 5880
Bölge
Türkiye
Açıklama
Mobil sahne & mobil tır hizmetini Türkiye geneli ARS Mobil Sahne olarak tüm etkinliklerinizde, açık hava organizasyonlarınızda markanızın adı altında hizmet vermekteytiz.
Call Now ButtonÜcretsiz Bilgi Alın !