Mobil Sahne Sistemleri  & Mobil Sahne Kiralama

Road Show Etkinliği

Road Show Organizasyonları Road Show Etkinlikleri

Road Show Etkinliği

Road Show Etkinliği

Son yılların en etkili pazarlama yöntemlerinden biri olan road show etkinliği sayesinde firmalar ürünlerini tanıtacakları kitle ile karşı karşıya gelir. Faklı iş kollarına ait olan yeni proje ve yöntemlerin takip edildiği bir platform olan road show uygulamasının ülkemizde ki en tanınmış firması olan Ars mobil sahne & Event firmamız 2000 yılından bu yana organizasyon sektöründe hizmet veren köklü bir firmadır. Firmamızda bir organizasyon için ihtiyaç duyulan her türlü ekipmana ulaşmak mümkün olup müşterinin hayalinin ötesinde bir organizasyona imza atılır. Kuvvetli görsel iletişim araçları kullanılarak uygulanan pazarlama yöntemleri ile bütçenizi sarsmadan bir road show etkinliği yapmak firmamız ile mümkündür.

Ne İşe Yarar?

Road show etkinliği prestijli bir ürün ve marka tanıtma tekniği olup son yıllarda sıklıkla kullanılmaktadır. Ürününüzün tanınırlığını artırmak için firmamızdan road show etkinliği hizmeti alabilirsiniz. Road show etkinliği sayesinde tüketici ile direk yüz yüze gelirsiniz. Road show etkinlikleri sırasında yapılan aktiviteler müşterilerde büyük bir merak oluşturur. Bunun yanında road show sayesinde ürününüze yönelik olan hedef kitleyi daha kısa sürede ve hızlı tanıma fırsatı yakalarsınız. Tanınırlığınız artar ve ürüne karşı bir medya bilinci oluşur. Firmamız siz ve markanız için tüm detayları planlar ve uygular.

Nerelerde Kullanılır?

Road show etkinliği kullanım alanı oldukça geniş olup gerek kamusal gerek özel ürünlerin tanıtımında kullanılır. Road show etkinliği genellikle fuarlarda, festivallerde, açılış organizasyonlarında, kampanyalarda hatta sağlık ve eğitim gibi sosyal sorumluluk faaliyetlerinde de en çok başvurulan yöntemdir. Firmamızı arayarak sizde ürün ve marka tanıtımı için road show etkinliğinden yararlanabilirsiniz. Kaliteli ve güvenilir hizmet almak için mutlaka firmamız ile iletişime geçiniz.

Fiyatları

Road show etkinliği fiyatları tanıtımın yapılacağı ürüne göre değişir. Bu konuda bilgi almak için Ars mobil sahne & event firmamızı arayabilirsiniz. Firmamız ARS mobil sahne olarak gerek yurt içi gerek yurt dışı faaliyetlerde güvenilirliği kanıtlanmış bir firmadır. Aradığınız kaliteyi bulmak için bizimle iletişime geçin.

11 Yorumlar
 • Posted at 1:13 pm, 4 Ekim 2019

  Off-road Show’da Türkiye lideri işletme. Başarıların devamını dileriz.

 • Posted at 1:13 pm, 4 Ekim 2019

  işinde profesyonel ve tecrübeli, bilgisiyle güven veren bir firma.

 • Posted at 1:14 pm, 4 Ekim 2019

  Mobil sahne ve tanıtım tırları için ideal firma.

 • Posted at 1:16 pm, 4 Ekim 2019

  Hem kurumsallığı hem de mütevaziliği amaç edinmiş bir firma ile çalışmış olmaktan mutluluk duyuyorum. Umarım sundukları kaliteli hizmet ve mükemmel insan ilişkilerine her daim devam ederler.

 • Posted at 1:16 pm, 4 Ekim 2019

  Mobil sahne ve mobil tır ihtiyaclarimizi ARS Mobil Sahne Sistemlerinden kiraladik. Mobil tirimizi kendi markamizla ozdeslestirerek ozel mobil sahne tasarimi yaptirdik. Etkinligimize ilgi buyuktu ve dikkat cekici bir calisma oldu. Kendilerine tekrar buradan tesekkur ederiz.

 • Posted at 1:16 pm, 4 Ekim 2019

  Kalitesinden, titizliğinden, güvenilirliğinden ödün vermeden müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutan bir firma. Başarılarınızın devamını dilerim.

Yorum Yaz

Yorum
Name
Email
Website

Call Now ButtonÜcretsiz Bilgi Alın !