Mobil Sahne Sistemleri  & Mobil Sahne Kiralama

Gezici Reklam Tırı

Gezici Reklam Tırı

Gezici Reklam Tırı

Reklam organizasyonu ürün ve hizmet pazarlamacılığında olmazsa olmaz etkinliktir. Potansiyel müşteriler bu yapılan reklam organizasyonları sayesinde kurumun sunduğu ürün ve hizmetlerden haberdar olur ve talepte bulunur. Fakat reklam etkinliği bulunmayan bir işletmenin elbette alıcısı da yok denecek kadar az olur. Bu anlamda reklam yapılacak işletmenin reklamı sayesinde elde edeceği getirisinin kazancı kendisine kâr olarak dönecektir. Bu anlamda da tamamen kazançlı bir etkinlik süreci gerçekleştirilmiş olmaktadır.
Reklam organizasyonunda nereden destek alınmalı?

Şirketlerin sordukları sorulardan başlıcası bu aslında. Reklam yönetiminde ve ürün/hizmet pazarlamasında nereden danışmanlık hizmeti alınabileceği yönü hep soru işareti olmaya devam etmektedir. Bunun tek bir yalın cevabı vardır ki o da tecrübeli organizasyon şirketidir. Evet, organizasyon şirketi ne kadar reklam organizasyonuna hakim se ve gezici reklam tırı gibi en yeni ekipmanlarıyla reklamcılık faaliyetlerine hakimse o kadar alanına hakim demektir. Bu durum da tercih edilmelerini sağlayacak en başta gelen özelliği oluşturacaktır. Bunun yanı sıra dikkat çeken bir başka yön olarak reklam organizasyonuna yönelik olarak en temel hizmetlerin sağlanmasında kullanılabilecek temel prensipler de bulunmaktadır.

Ars farkı

Ars organizasyon şirketi olarak 2000’den başlayarak verdiğimiz etkin hizmetlerimiz bu yıl da devam edecek önümüzdeki yıl da… Sizlere nesilden nesile verdiğimiz organizasyon hizmetlerimizin bir parçası olarak reklam faaliyetlerinize yönelik tanıtım süreçlerinizde kullanılan gezici reklam tırı sayesinde dilediğiniz şekilde reklam tasarımları oluşturmanız mümkün olmaktadır. Bu da açıkçası şirketlerin reklam organizasyon yönetimine hakim bir anlayış olarak Ars farkının olduğunu gözler önüne serecektir. Gezici tırlarımızla il il dolaşarak tanıtımlar yapmaya devam ediyor, çeşitli etkinlikleri organize ediyoruz. Bugüne kadar organize ettiğimiz reklamcılık hizmetlerimiz arasında mobil tır tanıtımlarımız, fuar etkinliklerimiz, lansman organizasyonlarımız, stant etkinliklerimiz, panel ve kongrelerimiz ile daha birçok hizmetlerimiz söylenebilir. Bu nedenle de süreklilik sağlayan tüm bu hizmetlerimizde esas olarak yer edinmekte olan çalışmalarımızı içten içe sürükleyerek ilerletme konusunda kararlılıkla ilerleyerek başarılı ve güç isteyen çalışmaları sizlerle buluşturmak amacımız olmaktadır. Ancak böyle bir amaç doğrultusunda dilediğiniz çıtaya yükselecek ve böylece dilediğiniz şekilde bir reklamcılık hizmetini gerçekleştirmiş olabileceksiniz.

Gezici Reklam Tırlarımız

Ars organizasyonun bir parçası olan gezici reklam tırı başlıca reklamcılık faaliyetlerinin yürütülmesi için sürekli bölgesel, ulusal ve uluslararası turlar düzenleyerek fuar, gösteri ve diğer reklamcılık etkinlikleri yürütmektedir. Yürüttüğü bütün bu etkinlikleriyle ürünlerin ve hizmetlerin tanıtımını yaparak profesyonel olduğu kadar tamamen başarılı ve güçlü etkinlik tanıtımları da sağlamaktadır. Bütün bu yönleri de dikkate alınarak düşünülen boyutlarla gezici reklam tırlarımız doğrultusunda vermiş olduğumuz hizmetlerimiz tamamen anlaşılır ve tamamen gösterişli bir şekilde ortaya konacaktır. Ortaya konacak bütün bu özelliklerimizde de dün olduğu kadar bugün de süreklilik esasına dayalı olarak reklamcılık faaliyetlerimizi ön üst seviyeye çıkarmaktayız. Reklam tırlarımız ile ayrıca mobil radyo ve televizyon istasyonu kurarak olay yerinden naklen yayın gerçekleştirmekteyiz. Gerçekleştirdiğimiz bu naklen yayın anlayışımız sayesinde de nitelikli olarak sizlere en iyi halleriyle tamamen üst düzey bir tasarım ortaya koymaktayız. Her ne şekilde olursa olsun sağlam temellerle yürüttüğümüz reklam tırlarımızla tanıtım organizasyonlarımız on sekiz yılına basan bir anlayışla titiz bir ekip çalışmasıyla sentezlenerek verilen hizmetler arasında yerini korumaktadır.

Sonuç itibariyle de etkinlik yönetiminde reklamcılık faaliyetlerinin nasıl bir süreçten geçtiğini bilmek adına ve reklamcılık faaliyetinde mobil sahne tasarımlarının, gezici reklam tırlarının rollerinin ne derece büyük olduğunu görebilmek sizlere en doğru bir organizasyon hizmeti vermekten dolayı gurur duyuyor, yeni etkinliklerde görüşmeyi umuyoruz.

Date

27 Haziran 2019

Category

Hizmetlerimiz

Call Now ButtonÜcretsiz Bilgi Alın !