Festival ve Şenlikler

Hemen hemen dünyanın her yerinde belirli dönemlerde belirli amaçlarla yapılan festivallerde insanlar hem eğlenir, hem yeni aktiviteler öğrenir, hem de yeni insanlar ile tanışma fırsatı yakalanır. Ülkemizde yerel yönetimler ve belediyeler tarafından planlanan festivaller ve şenlikler için güvenilir organizasyon şirketlerine ihtiyaç duyulur. Ars mobil sahne & event firması olarak organizasyon sektöründeki 20 yıllık deneyimi müşterilerimize sunuyoruz.

Firmamızda ihtiyaca binaen verilen festival etkinliklerinde farklı konseptler uygulanır. Amaca yönelik yapılan hazırlıklarda balon süsleme, sahne şovları ve ses, ışık efektleri gibi tüm detaylar planlanır. Planladığınız organizasyonu güvenilir ellere teslim etmek istiyorsanız firmamızı mutlaka arayınız.


Festival ve Şenlikler Ne İşe Yarar?


Festival ve şenlikler Türk kültüründe olan faaliyetlerdir. Özellikle kültür sanat festivalleri halk tarafından büyük ilgi görür. Toplumun etkileşimi ve çeşitli aktiviteler ile eğlencenin doruğuna ulaşıldığı festival ve şenlikler için firmamız ile iletişime geçiniz.

Firmamızda festival için mobil sahneler kurulur. Kurulan mobil sahneler ile ister sokak şenliği olsun ister ramazan şenlikler olsun her türlü eğlencenin kontrolü ye yönetimi sağlanır. Firmamız ülke içinde ve diğer ülkelerde oluşturulan etkinliklerde aktif olarak hizmet verir. Festival sırasında kukla gösterileri, aşık ile maşuk, Hacivat ve Karagöz gibi geleneksel oyunlarda oynanır.


Festival ve şenlikler nerelerde kullanılır?


Eski bir gelenek olan festival ve şenlikler belediyeler, özel ve kamu kurum ve kuruluşları, vakıf ve dernekler tarafından hazırlanır. Özellikle ramazan şenlikleri ülkemizde çok popüler olan bir şenliktir. Bunun yanında sokak şenlikleri de ülkemizde sevilen etkinliklerdendir. Firmamızdan festival ve şenlik organizasyonlarınız için hizmet alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir. Kaliteli ve garantili hizmet almak isteyenler için doğru adres Ars mobil sahne & Event firmamızdır.


Festival ve şenlik organizasyon ücretleri


Festival ve şenlik ücretler organizasyonda kullanılacak ekipmanlara göre değişir. Çünkü festivalin kaç gün süreceği, festivalde ihtiyaç duyulan malzemelerin neler olduğu, organizasyon için ihtiyaç duyulan personel sayısı festival ve şenlik organizasyon ücretlerini belirler. Ars mobil sahne kiralama hizmeti ve daha fazlası için firmamızı arayınız.

Share
Published by
admin

Recent Posts

  • Genel

Gezici Reklam Tırı ( Reklam-Tanıtım Tırı Kiralama)

Televizyonlarda izlemeye alışık olduğumuz reklamlar teknolojik gelişmeler sayesinde yüz değiştirmiştir. Günümüzde pek çok farklı reklam…

4 sene ago
  • Genel

Etkinlik (Event) Yönetimi

Etkinlik yönetimi daha çok firmaların ve şirketlerin insanlara ve müşterilerine ulaşabilmek için kullandıkları ve bu…

4 sene ago
  • Genel

Gezici Reklam Tırı (Mobil Sahne)

Firmalar ürünlerinin reklamları yaparak daha geniş kitlelere ulaşmayı hedefler. Reklamlar bir ürünün pazarlanması için en…

4 sene ago
  • Genel

Mobil Sahne Fiyatları

Mobil sahneler eğlence ve tanıtım amaçlı düzenlenen etkinliklerde kullanılan ürünlerdir. Yapılacak etkinliğin büyük kitlelere ulaşması…

4 sene ago
  • Genel

Road Show Nedir, Road Show Tırı Nedir ve Road Show Etkinliği

Büyük organizasyon şirketleri daha fazla insan ulaşabilmek için ve vermiş oldukları hizmeti daha çok insan…

4 sene ago
  • Genel

Mobil Etkinlik Tırı

Gezici araç olarak da bilinen etkinlik tırı daha çok ticari amaç doğrultusunda kullanılır. Daha çok…

4 sene ago